Sanatı seviyoruz!

Uzun ve soluksuz bir çalışma sonunda 2016 yılında sanatsever ve özel tasarım hayranlarına merhaba diyen Soie Design, genç ve dinamikliğini koruyan sofistike tarzını sizlere sunmaktadır.
Ünlü sanat ustalarının elinde harmanladığı tarzı ile seçkin ve özgün tasarımlara imza atmaktadır.
Rahatlık ve şıklığın aynı noktada buluştuğu zarif ve eşsiz tasarımlarıyla moda platformunda kendine yer edinmeyi amaçlayan Soie Design, bu yolda sizlere en iyi kaliteyi sunmayı hedeflemiştir.

Sanat eserlerine tasarladığı ürünlerinde hayat veren Özgül Peker , ürünlerine sanatın ruhunu işlemektedir.

Soie Design’da başka hiçbir yerde olmayan kıyafet, aksesuar, tasarım ve ev ürünlerini bulabilir, tek olmanın keyfini çıkartabilirsiniz.
Soie Design, kişiye özel tasarımlarıyla sizi eşsiz kılar. Birbirinden şık koleksiyonlarla eşsiz tasarımlar sunan Soie Design, rengarenk kıyafetler, aksesuarlar, çantalar, ev aksesuarları ile adeta bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Özgül Peker

Soie Design’ın kurucusu Özgül Peker, Eskişehir doğumlu olup, Mersin Üniversitesi mezunudur. Uzun yıllar Mersin’de, ülkemizin önemli firmalarından birinde “Satış ve Pazarlama Direktörü” olarak görev yapmıştır. Aktif olarak çalışma isteği ve geçmişte başarılı iş tecrübeleri nedeniyle kendine ait, zaman içinde istihdam yaratan bir iş yeri kurmayı hedeflemiştir. Modaya ve sanata olan ilgisi, Soie Design ile yeni bir akım yaratma fikrini oluşturmuş ve bu alanda yoğun çalışmalar yürütmüştür. Yaratıcı fikirleri ile farklılık yaratmak için yola çıkmıştır.

Her bir ürün ile özel olarak ilgilenen Özgül Peker, tablolardan oluşturduğu özgün desenlerini, yine kendine ait olan tasarımları ile birleştirmektedir. Resimlerde anlatılmak istenen duyguyu en iyi şekilde aktarabileceği, özgün tasarımlarını oluşturan Özgül Peker, uzun bir hazırlık süreci sonunda özel olarak tasarlanmış ürünlerini, Soie Design aracılığı ile kendini özel hissetmek isteyenlerin beğenisine sunmaktadır.

Özgül Peker, Soie Design ile “Moda anlayışına sanat, yaşam tarzına fark katmak” prensibiyle her geçen gün ürün yelpazesini genişletmektedir.Sosyal Medya

İLETİŞİM

  • Kazım Özalp MH. Kırçiçeği SK. NO:5/3, G.O.P. - ÇANKAYA / ANKARA
  • +90 312 448 34 34
    +90 505 345 34 34
  • ozgul@soiedesign.com.tr